Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

Şirket Ofis ve İşyeri İlaçlama - Alo Böcek İlaçlama

Şirket, ofis ve işyeri ilaçlama hizmetleri, böceklere karşı sıvı ürün, böceklere karşı katı ürün, kemirgenlere istasyon, sineklere sıvı ürün gibi çeşitli durumlara göre belirlenen yöntemler ile şirket ve ofis tarzı kapalı alanlarda ilaçlama yapılabilmektedir.

Şirket, ofis ve işyeri ilaçlama hizmetleri, böceklere karşı sıvı ürün, böceklere karşı katı ürün, kemirgenlere istasyon, sineklere sıvı ürün gibi çeşitli durumlara göre belirlenen yöntemler ile şirket ve ofis tarzı kapalı alanlarda ilaçlama yapılabilmektedir.

Şirket, ofis ve işyeri ilaçlama, işyerlerinin verimli bir çalışma ortamına sahip olması ve temizliğinin sağlanması için oldukça önemli bir husustur. Özellikle çok kişinin çalıştığı ve çabuk kirlenen işyerlerinde böcek ve haşere olayları sıklıkla meydana gelebilmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı haşerelerin girip üstüne bir de çoğaldığı şirketlerde bu durumun erkenden çözüme kavuşturulmaması durumunda bu durum işin içinden çıkılamayacak bir duruma gelebilmektedir. Hem dükkana gelen müşterileri hem de çalışanları rahatsız eden haşerelerden şirket, ofis ve işyeri ilaçlama hizmeti veren firmalar aracılığı ile çözmeniz gerekmektedir.

Şirket, ofis ve işyeri ilaçlama hizmetinde çeşitli kokulu veya kokusuz ve lekesiz ilaçlar ile işlemler yapılabilmekteyken genellikle hali hazırda aktif şekilde çalışılan şirketlerde kokusuz ilaçlama yöntemleri ve ilaçları kullanılmaktadır. Bu yüzden çalışanların şirketi terk etmesine bile gerek kalmadan işlerine devam ettikleri esnada uzman ekip ve kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile dip köşe ilaçlama işlemi uygulanmaktadır.

İşyerinde Haşere İlaçlama

İşyerinde haşere ilaçlama konusunda özellikle sık karşılaşılan bir sorun olan işyerinde böcek ve haşere bulunması durumu gerek çalışanların gerek müşterilerin psikolojisini bozan ve oldukça rahatsız eden bir durumdur. Böyle bir durumla karşılaşılması durumunda erkenden durumu kontrol altına alabilmek için ilaçlama firmaları ile iletişime geçerek işyerinde haşere ilaçlama hizmetini almanız gerekir. Tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile uzman bir ekip ve teknolojik kaliteli ekipmanlar ile gerekli görülen yöntemler ile işyerinizde haşerelerden kurtulabilirsiniz. Ancak bu ilaçlama hizmetinden verim alabilmeniz için bunu aksatmadan belirli aralıklar ile tekrarlatmanız en doğrusu olacaktır.

Şirket, ofis ve İşyeri İlaçlama Riskli Alanlar

Şirket, ofis ve işyeri ilaçlama riskli alanlar için oldukça gereklidir. Özellikle belli başlı yerler böcek ve haşerelerin daha çok sevdiği ve bulunduğu yerlerdir ve buralara özellikle titizlikle dikkat edilmeli ve ilaçlanmaları atlanmamalıdır. Özellikle sunucu odaları için büyük bir tehlike arz eden kemirgenler ve böcekler kabloları kemirerek inanılmaz zararlara yol açabilirler. Özellikle oldukça kalabalık olan bir salonda ve tuvalette, en çok da yemekhanelerde haşerelere rastlamak mümkündür. Yani işyeri ilaçlama riskli alanlar şunlardır;

  • Sunucu veya güvenlik odaları
  • Mutfak veya yemekhane
  • Salonlar
  • Tuvaletler

İşyerinde Böcek ile Mücadele Etmek

İşyerinde böcek ile mücadele etmek oldukça zor olabilmektedir. Özellikle lağımlar yoluyla tuvalet veya havalandırmalardan işyerlerine giren çeşitli böcekler, oldukça pislerdir ve gezdikleri, tabak, çanak, bardak, dolap ve masa gibi eşyaları kirleterek bu ortamda çok fazla bulunan veya bu eşyaları kullanan kişilerde sağlık sorunlarına sebebiyet verirler. Bu yüzden işyerinde böcek ile mücadele etmek için en doğru ve en kolay yol ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmek ve böcek ilaçlatması yaptırmaktır. Düzenli aralıklarla ve kaliteli bir şekilde yapılan, kaliteli ilaçlar ve malzemeler ile temizlenen işyerleri bu savaşı kazanacaklardır.

hizmetleri veren firmalar bu alanda uzman ve profesyonel ekiplere sahiptir ve en doğru yöntemi en doğru şekilde uygulayarak etkili bir ilaçlama sağlamaktadırlar. Alanları inceledikten sonra daima planlı bir şekilde hareket eden ilaçlama firmaları, işyerinde böcek ile mücadele etmek için tüm sorunlu bölgeleri çeşitli ilaçlar ile koruyarak size çok daha uygun ve sağlıklı bir iş alanı sunarlar.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp