Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları 2023 - Alo Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek ilaçlama fiyatları, firmalara göre değişiyor. Her firma kendine göre böcek ilaçlama fiyatları belirlemiştir. Fare, pire, karasinek, akrep, kene, tahtakurusu, güve gibi haşerelerin yok edilmesi için ilaçlama yapılması gerekiyor. Firma olarak haşerelere kesin çözüm sunuyoruz. Kaliteli ilaçlarla ilaçlama yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Böcek ilaçlama konusunda uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti veriyoruz. Firmamız, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı belgelerle sizlerin huzuruna çıkıyor.

Böcek ilaçlama fiyatları, firmalara göre değişiyor. Her firma kendine göre böcek ilaçlama fiyatları belirlemiştir. Fare, pire, karasinek, akrep, kene, tahtakurusu, güve gibi haşerelerin yok edilmesi için ilaçlama yapılması gerekiyor. Firma olarak haşerelere kesin çözüm sunuyoruz. Kaliteli ilaçlarla ilaçlama yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Böcek ilaçlama konusunda uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti veriyoruz. Firmamız, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı belgelerle sizlerin huzuruna çıkıyor. Fiyatlarımız;

  • Kullandığımız ilaçlara,
  • İlaçlama yapılan alanın büyüklüğü ya da küçüklüğü,
  • Haşerelerin türü,
  • Haşerelerin yoğunluğu gibi noktalara göre belirleniyor.

Yukarıda belirttiğimiz bilgiler doğrultusunda, haşerelerin fiyatlarının belirlenmesi için alanın öncelikle keşif yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.

İlaçlama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

“İlaçlama fiyatları neye göre belirleniyor” kapsamında özellikle birkaç noktaya çok dikkat etmek gerekiyor. Özellikle açık ve kapalı alanların birbirinden çok farklı olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak ilaçlama yapılacak alanın belirlemelisiniz. Haşere ilaçlama yapılacak alan büyükse, fiyatının da çok yüksek olacağını belirtebiliriz. Hem haşere hem de böcek yoğunluğu aynı zamanda ilaç dozunun artırılmasına neden olacaktır.

Böcek ilaçlama fiyatları; açık ve kapalı alanlarda uygulanan yöntemler doğrultusunda da değişebiliyor. Bir apartmanın komple ilaçlanmasıyla evin ilaçlanmasının aynı olduğu söylenemez. Ayrıca büyüklük bakımından da kapalı ve açık alanlar farklılık gösteriyor. Yukarıda belirttiğimiz tüm hususlar, ilaç fiyatlarına doğrudan etki ediyor. İlaçlama fiyatlarımız için daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları; haşere ve böceklerin yoğunluklarıyla türlerine göre belirleniyor. Haşereler; hızlı üreme ve alanlara yayılma özelliklerinden dolayı en kısa sürede fark edilip, ilaçlanması gereken varlıklardır. Evinize 1 tane haşere girse dahi o hemen büyüyüp, alanlara yayılır. Haşerelerin kalıcı olarak yok edilmesi için profesyonel ilaçlama tekniklerini kullanmanız gerekiyor.

Fiyat konusunda yukarıdaki belirttiğimiz noktalar aynı şekilde geçerlidir. Yani fiyatı belirlerken alan büyüklüğü, yoğunluğu ve tür çok önemlidir. Ayrıca ilaçlama yöntemiyle kullanılan ilacın miktarı da fiyat konusunda önemli kriterdir.

Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama firmaları, Türkiye’de çok fazladır. Özellikle bu firmaların çoğunluğu İstanbul etrafında toplanmıştır. İstanbul’u diğer illerle karşılaştırdığımızda; en fazla böcek ilaçlama firmasının İstanbul sınırları içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul’da hizmet veren şirketlerden birisi de bizim firmamızdır. Firmamız faaliyetlerini, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce denetlenip verilen belgelerle sürdürüyor.

Sağlık örgütlerinin belirlediği koşulları harfiyen yerine getirerek, ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Bir firmanın böcek ilaçlama hizmeti verebilmesi için; Dünya Sağlık Örgütü (WHO) kriterlerine uyması gerekiyor. Sağlık Bakanlığı ilgili kuruluşlarınca da belirlenen kriterler, ilaçlama için çok gereklidir. Tüm ilaçlama haşere ilaçlama işlemlerini eksiksiz getiren firmamız, sektörde yeterlilik belgesiyle dikkat çekiyor. Düzenli şekilde İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce denetleniyoruz. Kaliteli ithal ilaçlama ürünlerimizle sizlerin daima huzuruna çıkıyoruz. İş ahlakını ilke edinen ve güler yüzlü çalışanlarımızla, haşere sorununuzu hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Kokusuz İlaçlama Fiyatları

Kokusuz ilaçlama fiyatları; alan büyüklüğüne, haşerelerin türü ve yoğunluğuna göre değişiyor. Kokusuz ilaçlamayla ilgili bir fiyat almayı düşünüyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kokusuz ilaçlama yaparken, ortalıkta kesinlikle gıda bırakmayınız. Ağzı açık kalan tüm gıdaları çöpe atınız. Çünkü ilaçlamaya maruz kalan gıdaları tükettiğiniz takdirde zehirlenme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kokusuz ilaçlama yaparken haşerelerin nerelere saklandığını bilmekte çok önemlidir. İlaçlamayı direkt; haşerelerin ürediği ve yaşam alanı haline getirdiği noktalara uygulayabilirsiniz. Kokusuz ilaçlama için kullandığımız ilaçların çevreye kesinlikle zararı yoktur. Ayrıca kokusuz ilaçlama yaparken mekanı kapatmanıza hiç gerek yok.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp