Akrep Böcek İlaçlama

Akrep Böcek İlaçlama - Alo Böcek İlaçlama Şirketi

Akrep böcek ilaçlama yöntemiyle, yaşam alanınızı sağlıklı bir ortama dönüştürebilirsiniz. Doğal ortamlarda yaşamını sürdürmesi gereken akrepler zaman zaman işyerlerimizi ve evlerimizi mesken haline getirebiliyor. Özellikle ev ve işyerlerinde eğer kendilerine uygun ortam oluşturdularsa bu canlıları oralardan atmak çok zor olur. Onun için böyle durumlarda mutlaka profesyonel ilaç firmalarından destek almak gerekiyor.

Akrep böcek ilaçlama yöntemiyle, yaşam alanınızı sağlıklı bir ortama dönüştürebilirsiniz. Doğal ortamlarda yaşamını sürdürmesi gereken akrepler zaman zaman işyerlerimizi ve evlerimizi mesken haline getirebiliyor. Özellikle ev ve işyerlerinde eğer kendilerine uygun ortam oluşturdularsa bu canlıları oralardan atmak çok zor olur. Onun için böyle durumlarda mutlaka profesyonel ilaç firmalarından destek almak gerekiyor.

Firma olarak, akrep gibi insan sağlığını tehlikeye sokacak canlıları ortamdan uzaklaştırmak için çalışmalar yapıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 böcek ve akrep ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Akrepleri böcek ilaçlama işlemlerini Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı şekilde gerçekleştiriyoruz. İlaçlamada kullandığımız tüm ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Akrep böcek ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar insan sağlığı için tehdit oluşturmamaktadır.

Akrep Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama yöntemlerinde bazı aşamalara çok dikkat etmek gerekiyor. Akrep, böcek ve haşerelere göre çok tehlikeli canlıdır. O yüzden ilaçlama işleminde mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekiyor. Zehirli yapıdan oluşması akrebi tehlikeli canlı haline dönüştürmüştür. Akreplerin özelliği çift olarak dolaşıp avlarını öyle sokmalarıdır. Akrep soktuğu zaman içerisindeki zehri de insana bulaştırmış olur. Bu durum kişinin yaşamını tehlikeye sokar. Bahsettiğimiz bu sebeplerden dolayı akrep kesinlikle amatörce yok edilmeye çalışılmamalıdır. Akreplerle doğru mücadele için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. “Akrep ilaçlama nasıl yapılır” noktasında ilk olarak alanda bazı incelemeler yapılır. Bu incelemeler doğrultusunda; akreplerin türü, çıkış noktaları, miktarı gibi konular tespit edilir. Akrep ilaçlama yapılacak alanla ilgili tespitlerde bulunulduktan sonra onlar rapor haline getirilerek şu aşamalara geçilir;

  • İlaçlamaya uygun şekilde alan hazırlanır,
  • Kapı, pencere her kapatılır. Böylelikle ilacın gücü artırılmış olur,
  • Çocuk ve evcil hayvanlar alandan uzaklaştırılır. Onlara ait eşyalarda aynı şekilde ilaçlamanın olacağı ortamdan alınır,
  • Açıkta gıda maddeleri varsa hemen onlarda alınır,
  • Uygulama sonrasında alan mutlaka havalandırılmalıdır. Havalandırma süresi 2 saati geçmelidir. İlacın alanda yaşayanlara zarar vermemesi için havalandırma işlemi çok önemlidir.
  • Havalandırmadan sonra alan temizlenerek ilaçların kalıntıları temizlenmelidir.

Akrep Böcek İlaçlama Fiyatları

Akrep böcek ilaçlama fiyatları, birkaç unsura bağlı olarak belirlenmektedir. Akrep ilaçlama, profesyonellik gerektiren bir iştir. İçerisinde çok detay barındırmaktadır. Çünkü akrep, geleneksel yöntemlerle ortamdan arındırılacak canlı değildir. Genellikle ortamdan akrepleri uzaklaştırmaya çalışanlar canlarından olmaktadır. Profesyonel akrep böcek ilaçlama yapanlar; üzerlerine özel bir önlük giymektedir. Ayrıca önlük ve eldivende ilaçlama esnasında kullanılması gereken aksesuarlardandır. Akrep ilaçlama fiyatları;

  • İlaçlamanın gerçekleştirildiği alanın yüzölçümüne,
  • Akrebin cinsi ve yoğunluğuna,
  • Kullanılan ilaç miktarına göre belirlenmektedir.

Akrep ilaçlama fiyatları hesaplaması, her bütçeye uygun yapılmaktadır. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen akreplere karşı firma olarak kalıcı ve etkili çözümler üretiyoruz. İlaçlama öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Akrep İlaçlamada Kullanılan İlaçların Özellikleri

Akrepler; 4 çift bacaklı canlılardır. Eklem bacaklı olarak tabir edilen akrepler, çok hızlı hareket ederler. O yüzden onlarla mücadele etmek herkesin harcı değildir. Türkiye’de özellikle akrep ısırması sonucu zehirlenip ölenlerin sayısı çoktur. Akreplerle mücadelede etkin mücadele eden bir firma olarak; toz ve sıvı böcek ilaçları kullanıyoruz. Suyun içerisine katılan toz ilaçlarda akreple mücadelede önemli rol oynuyor. Kapsül şeklindeki böcek ilaçları da aynı şekilde akreple mücadelede çok önemlidir.

Akrep ilaçlama yöntemleri arasında böcek tutkal levhalarından da yararlanılabilir. Akreple mücadele edilmesi ve ilaçlama çalışmaları diğer haşereleri yok etme çalışmalarına benzememektedir. Kullanılan ilaçlardan tutun yöntemlere kadar çok profesyonellik gerektirmektedir. Yaşam alanlarınızı akreplerin istilasından uzak tutmak için periyodik olarak ilaçlama yaptırmalısınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp